Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSNena 27 vjecare i merr jeten vajzes dy javeshe

Nena 27 vjecare i merr jeten vajzes dy javeshe

Nicole 27 vjeçe, akuzohet për vrasjen e vajzës se saj Thea, e cila besohet se ka qenë rreth dy javëshe në kohën kur vazja ka humbur jeten.

Nuk dihen shkaqet por nena eshte ne polici dhe po merret ne pyetje se si femija e saj eshte gjendur e pa jete.

Akoma nuk eshte zbuluar shkaqet pse nena ka marre kete hap per ti marr femijes se saj jeten por ne ditet ne vazhdim priten te dalin ne drite detaje te reja. Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe