Me lot në sy, nusja ka dërguar një mesazh shumë të bukur për vjehrrën e saj e mire

Kesaj here ishte rasti i Meritës, që momentalisht ndodhet në Australi për shkak të karantinimit. Ajo kishte shkuar për t’i bërë një surprizë motrës së saj për ditëlindje, por nuk e kishte menduar se do qëndronte kaq gjatë.

Megjithate Merita në Shqipëri ka lënë familjen e saj, 3 fëmijët, bashkëshortin, por gjithashtu edhe vjehrrën, per të cilën thote se eshte shumë e veçantë.

Dhe keshtu ne ditelindjen e vjehrres, ajo në pamundësi për të qenë pranë saj, kontaktoi emisionin për t’i bërë një surprizë.

Biseda shume emocionuese e te dyja ve ne lidhje online ka dhene shembull te nje lidhje te bukur mes vjehrres dhe nuses.
Per me teper shihni vidjon e plote: