Më e mirë nëna se e bija! Ja kjo është mamaja police e Andrra Destanit…

E thjesht e komentuar dhe gjithashtu e cilësuar si një nga femrat më të bukura të showbizit shqiptar.

E këtë bukuri Andrra duket se e ka trashëguar nga mamaja e saj e cila është me profesion police.

Andrra nuk parapëlqen t’i bëjë publikë familjarët, por motra e saj së fundmi ka postuar një foto me mamanë e tyre duke ia prezantuar të gjithëve.

Motra dhe mamaja e Andrrës

Mamaja e Andrrës ka hequr kostumin e polices dhe ka pozuar me një fustan të zi që i jep shumë hijeshi. Si mendoni a ngjan Andrra me mamanë e saj?

Leave a Reply