Maestro zbulon papritur emrin e vogëlushes që do vijë në jetë

Pas daljes nga Big Brother Armaldo Kllogjeri pret të bëhet sërisht baba dhe pse donte një djalë femijën e dytë ai sërisht do të bëhet me një vajzë tjetër.

Vajza e tij Aria ka menduar dhe per ermin e motrës.

Maestro ka thene se:Kemi menduar një emër për vajzën, kemi menduar emrin Hana, vajza jonë e ka dëshirë, por unë jam pak skeptik, nuk e di, do mbledhim, do mbledhim. Aria ka dëshirë dhe Aria ma propozoi sa dola nga “Big Brother”. Nuk e di mund t’ja vendosim dhe Hana, nëse juve ju duket i bukur…

Megjithate ne i urojmë një lindje të lehtë nuses së tij dhe suksese.