Fifi publikon për herë të parë foto me djalin dhe prek me dedikimin.Foto

0
233

Fifi është bërë nënë për herë të parë dhe ka lindur djalë dhe e ka quajtur ate Theo Mal. Ajo ka postuar dhe foto me djalin dhe është shumë e lumtur.

Fifi ka postuar në instastory një foto me djalin dhe shkroi: “Mama Fifi”

Ajo ka publikuar dhe një postim në Tik Tok ku ka thënë se: Thjesht dua të falënderoj Zotin që ndihmoi ta sillja në jetë melaqen. Momenti që e kisha në krahë. Momenti më i bukur në jetë. Bekim. Faleminderit dhe ty (Adisit). Faleminderit shpirt që më bëre të përjetoj ndjenjën më të shtrenjtë në botë. Tani e kuptoj sa të bekuara qenkan nënat.”