Luizi tregon per here te pare 4 banorët që ka dashur më shume në ‘BBV2’

0
223

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel, emisioni që i dedikohet drejtpërdrejtë personazheve më të komentuar të momentit. Banorët e “Big Brother VIP” do të bëjnë një program të mirëfilltë radiofonik nga shtëpia më e vëzhguar dhe më e famshme në Shqipëri gjatë ditës së sotme, ku Top Albania Radio ka ngritur një studio radiofonike.

Sot është hera e fundit që do të zhvillohet “BBV Live nga shtëpia në TAR për këtë edicion, duke qenë se javën tjetër është finalja e madhe. Këtë herë Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro do të intervistojnë Luiz Ejllin dhe që në fillim na ka treguar se cilët janë katër banorët përveç Kiarës që me të vërtetë i ka pasur përzemër e ndër to ka befasuar me emrin e Oltës.

Luizi: Efin, Kristin, Armaldon dhe Oltën