Luizi thyen rekordin e ri ne Tik Tok. Si asnje tjeter me pare kjo shifer

Luiz Ejlli është njëri prej personave më të komentuar në shtëpinë e Big Brother dhe është kthyer në një senzacion tek tërë shqiptarët.

Me zgjuarsin, humorin dhe strategjin e tij të lojës ai ka bërë për vete një popull të tërë të cilët pa pikë hezitimi po i dhurojnë përkrahje maksimale.

E këngëtari si duket ka lindur për të arritur rrugën e suksesit, ai pak ditë më parë doli të ishtë klikuar më shumë sesa i gjithë edicioni i dytë i Big Brothër VIP Albania.

Emri i tj është shikuar plotë 1 miliard herë në rrjetin social Tiktok, një shifër kjo jo e vogël duke qenë se Luizi është i mbyllur dhe ka arritur ti mposhtë gjithë personalitetet e famshme shqiptare të Tiktokut që rrinë me orë të tëra aktiv./InfoKosova/