Luizi thyen rekordin e ri ditën e sotme duke i lën pas të gjithë

Ai eshte nje nga lojtaret me te forte te BBV. Luizi ka thyer rekorde te reja kete jave.

Ai qe kur u be banor i BBV audienca e tij ka arrdhur duke u shtuar cdo dite.

Por rekordi i ri qe ai ka pasur keto dite ka qene instagrami i tij ku ka me shume se 560.000 ndjekes duke ja kaluar dhe Kiara Titos.

Ky eshte nje nga rekordet e tij te reja pasi dhe ne Tik Tok ai theu nje rekord duke kaluar shume personazheve.