Luana më e ‘kërkuara’ e momentit: Merr ftesën për një tjetër bashkëpunim dhe gjejeni me kë..?

Luana Vjollca s’ka pak që ka publikuar “Sonte” në bashkëpunim me Ramadan Krasniqin.

Por, ndërsa në këtë rast ishte Luana ajo që ia bëri ftesën Ramadan Krasniqit, sot Luana paralajmëroi se do të sjellë një tjetër duet, shumë shumë shpejt.

Njësoj siç bëri herën e parë me Danin, edhe këtë herë preferoi t’i bëjë njerëzit të vrasin mendjen se kush do të jetë.

Pa e treguar emrin, Luana zbuloi në Instastory se këtë herë, ishte këngëtari/ja që e ka ftuar të bashkëpunojnë.

“Sot mora ftesën për një bashkëpunim… i cili vjen shumë shumë shpejt dhe mua më pëlqen shumë!”

Jo më larg se sot, producenti i Luanës zbuloi i ftuar tek “Ditë për Ditë” se Luana ka shumë projekte gati që pret t’i publikojë shumë shpejt.

Leave a Reply