Ky është 14 vjecari Shqiptar që humbi jetën në Greqi

Një ngjarje e rënde ka ndodhur në Greqi ku mësohet se 14 vjecari shqiptar ka humbur jetën ditën e mërkurë.

Ai ra nga bicikleta ne nje vend të thepisur dhe pasi u demtua rëndë ai humb jetën në spital.

14 vjecari ishte femija i vetëm i familjes që jetonte në Kypseli Agrini për 20 vite.

Varrimi i tij do të bëhet në vëndlindjen e tij, Shqipëri.