Po luante me bicikletë. Humb jeten 14 vjecari shqiptar

0
108

Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku mësohet se një 14 vjecar shqiptar ka humbur jetën duke luajtur me bicikletë.

Ai është rrëzuar në një rrepirë dhe koka i është përplas në gurë.

Perplasja ishte e fortë dhe ai ka humbur jetën.

Ambulanca ka arrdhur me shpejtësi por 14 vjecari nuk ka arritur të jetojë nga plagët e marra.

Ai ishte dhe femija i vetëm i familjes.