Ju kujtohet Rubi? Aktorja prezanton të birin dhe ngjashmëria e tyre është e frikshme

Barbara Mori tërhoqi vëmendjen e publikut pas rolit të saj protagonist në telenovelën ‘Rubi’ në vitin 2004. Prej asaj kohe ajo është larguar nga ekrani duke lënë shumë zemra në pritje për rikthimin e saj.

Për adhuruesit e saj Mori ndan shpesh foto në rrjetet sociale. Këtë herë ajo publikoi një foto të djalit të saj dhe të gjithë mbetën të mahnitur nga pamja e tij si dhe ngjashmëria me të ëmën. Barbara është dhe gjyshe pasi djali i saj i vetëm është bërë baba në moshë të re.

“Sa herë jam me ty zemra më ndizet flakë”, shkruan aktorja sharmante krah fotos së të birit. 41 vjeçarja vazhdon të mbetet në listën e femrave më tërheqëse.

Leave a Reply