Jam shtatzënë me binjakë/ Tea shkund rrjetin me deklaratën: Do tregoj kush është babai kur…

Pak ditë më parë Tea e “Përputhen” habiti ndjekësit me një foto nga pushimet në Dubai. Ajo shfaqej me barkun e rrumbullakosur, duke bërë që ndjekësit të aludonin për një shtatzëni të mundshme.

Së fundmi, gjatë një bisede virtuale në Instastory, njëri prej tyre e ka pyetur “Je shtatzënë se na mbyte?”.

“Po more, po hidhem në muajin e shtatë. I kam binjakë, një djalë e një vajzë. Do i quaj Dragon dhe Hera. Nëse bëhen 1 milion followers do tregoj kush është babi”, ka shkruar Tea me ironi.