‘I thash burrit dua të bëj ndonjë marifet si vajzat e reja’, Fatmira Breçani drejt transformimit, nuk do e njihni me.video

Kengetarja Kosovare Fatmira Breçani ka ndryshuar pamjen pas nderhyrjeve qe ka bere.Dhe eshte bere shume e bukur.Por ajo beri nje koment epik.

E ftuar ne ne Top Channel ne emisionin “Ftesë në 5” ajo tregoi se për këtë vit i ka vënë disa qëllime vetes dhe do te ndryshoj sepse gruaja pavaresisht moshes duhet te kujdese per trupin e vete.Lidhen kryesisht me kujdesin ndaj pamjes së jashtme.Dhe dua te ndryshoj te behem si nje vazje e re.Dhe kjo duke u perkushtuar.

Ajo ka thene ne emisionin e Bieta Sulos ne Ftese ne 5:‘Kete vit i kam vene vetes detyre qe do i heq 10 kile, po mundohem shume me i heq po kane zene vend e nuk po levizin. Burri im ben shume shaka dhe i thashe qe do bej ndonje nga keto marifetet qe bejne vajzat e reja, ai me kujtoi vicin pasterma qe une ha’, tha ajo, duke shkaktuar te qeshura ne studio.

Kjo eshte nje ide shume e mire dhe nje motivim per te gjithe nenat.