Humb jetën cifti nga Devolli. Sapo ishin bërë dhe gjyshër

Nje ngjarje e rendë ka ndodhur ditën e djeshme ku kanë humbur jetën në aksident Arjan Yze dhe Majlinda Yze.

Cifti ka rënë ne përrua në rrugën “Librazhd-Prrenjas” Dhe pas kërkimeve eshte gjetur ditën e sotme në përroin e “Lingajcës”.

Nuk dihen ende shkaqet se si makina ka rënë në perrua. Familjaret kane qene duke folur ne telefon dhe me pas kane humbur kontaktet nga ora 20:00.

Ata ishin bere gjysher disa muaj me pare dhe ishin prinder te dy femijeve.