Historia e dashurisë së modeles me miliardierin që cuditi të gjithë botën

Anna Nicole Smith dhe burri i saj J. Howard Marshall – në kohën qe u martua, burri i saj ishte 63 vjet më i madh se ajo – ata dhuruan një histori të bukur dashurie si askushme pare..

Ata u martuan dhe kaluan 13 muaj së bashku para vdekjes së burrit te saj.

Smith takoi ate ne nje klub nate. Aty filloj gjithcka dhe me vone ata u martuan. Ajo u martua me nje multimilioner.

Qe ne dreken e pare qe ata ishin bashk thuhet se multimilioneri i dha asaj 1000 dollarë dhe ajo e la punën e saj në klubin e striptizmit në të njëjtën ditë. Dhe filloi te shoqerohej me te.

Ajo do të vazhdonte të merrte pagesa në para nga milioneri dhe ishte shume e lumtur pasi endrrat e saj po beheshin realitet.

Ai i kishte kerkuar disa here qe te martohej por ajo ne fund pranoi te martohej dhe pse ai ishte 63 vite me i madh se ajo.

Pasi u martuan burri i saj milioner vdiq 13 muaj më vonë.

Por ai nuk e përmendi emrin e gruas së tij në testamentin e tij, dhe modelja hapi nje gjyq familjareve te burrit duke kaluar 10 vite ne gjykata.

Por dhe pse e fitoj gjyqin ajo humb jeten nga mbi doza dhe nuk shijon asgje nga pasuria qe fitoi.

Kjo eshte historia me e nderlikuar e dashurise qe perfundoi brenda pak muajsh.