Gruaja 59 vjecare nga Vlora kerkon ti jap fund jetes duke u lyer me benzinë

Nje lajm i rende vjen nga Vlora ku mesohet se nje grua 59 vjecare eshte lyer veten me benzin dhe ka dashur ti jap fund jetes.

E moshuara ka dashur ti jap fund jetes rreth ores 11:00 ne lagjen “Pavarësia 3” Vlore.

59 vjecarja eshte derguar me urgjence ne spital nga gjendja e saj e renduar.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet e ngjarjes. Shiko.news