Greta Koci tregon për herë të parë martesën 4 vjecare me inxhinierin

Ajo eshte nje nga zerat me te bukur te muzikes Shqiptare. Greta Koci ka treguar per here te pare jeten e saj me partnerin.

Kengetarja ka tregauar se shume shpejte do ta shohim me vello ne dasem.

Ajo jeton ne Amsterdam bashke me te.

Bashkëshorti im është inxhinier dhe shqiptar.Është nga veriu i Shqipërisë.

Ne jemi si shokë të dy, suportojmë njëri-tjetrin.

Kengetarja ka treguar dhe per vjehrrin dhe një vjehrrë që nuk i ka njeri, më duan dhe i dua shumë.