Gjinekologia tregon se sa herë duhet të kryeni marrëdhëni në javë

Gjinekologia tregon benefitet pse gruaja duhet te kryej mardhenie seksuale me bashkeshortin.

Ajo ka thene se femrat qe kryejne mardhenie ka me pak dhimbje koke, kane nje gjume me te qete, ato jane me te buzeqeshura e te lumtura, madje deri edhe lekura tek ato shkelqen. Cdo gje pas raportit intim eshte e kendshme per te dyja palet.

Gjinekoligia ka thene se nje cift duhet te kete nje mardhenie tre deri kater here ne jave dhe kjo eshte nje mardhenie normale.

Nje cift qe ka kete mardhenie te kenaqshme intime, jeta e tyre do te jete me e qete dhe me e lumtur.

Per me shume shikoni videon

@lajmiifunditshqip 🤔🤔🤔 #lajmifundit #foryou #shtypplusdhe❤️ #perty #albania #news #bigbrother #luizejlli #kiaratito #meluizin #viraltiktok #tiktokalbania #viral #shqip #viralvideo #meme #al #it #usa #TikTokPromote ♬ original sound – Lajmi i Fundit Shqip 🌍