Gili behet gjyshe per here te pare. Shikoni sa emer te bukur qe kan quajtur

Nje lajm i bukur vjen nga kengetarja e njohur Gili ku diten e sotme eshte ber gjyshe.Kjo eshte nje feste e madhe ne familjes e saj.

Nusja e djalit të saj ka lindur djal dhe ajo eshte shume e lumtur duke bere dhe nje postim ne rrjetet sociale.

“Mirë se erdhe ne familjen tonë nipi im i parë Aleks Berani”, shkruan Gili në foton që ka shpërndarë në Instagram.