Gazetarja e njohur tregon barkun e rrumbullakosur dhe gjininë e bebes (FOTO)

Folësja e njohur e lajmeve në Vizion Plus, Lira Burgija edhe pak kohë dhe do të ketë në krahë frytin e dashurisë së saj me Ertjanin, ekonomistin që i ka rrëmbyer zemrës asaj.

ka qenë vetëm Lira ajo që ka postuar në profilin zyrtar në Instagram fotot e realizuara së fundmi, ku zbulon barkun e rrumbullakosur, teksa lumturia i lexohet qartë në portret. Njëherësh, ajo ka treguar edhe gjininë e foshnjes që pritet të lindë këtë verë. Lira dhe Ertjani do të bëhen për herë të parë prindër të një djali.