Familja fitoi Llotarin Amerikne dhe do shkonin në Amerik. 19 vjecari humb jetën nga sherri me thika

Nje ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku nje i ri ka humbur jetën pas një sherri.

Ai është sulmuar nga dy perosna pasi ishte duke u kthyer nga puna dhe më pas ka humbur jetën nga plagët e marra. Edhe pse është dërguar me urgjencë në spital ai nuk ka mundur të jetojë.

Por babai i tij ditën e sotme do të nisej në Amerikë pasi kishin fituar llotarinë Amerikane. Por ky lajm i hidhur ja ka ndaluar ketë ëndërr të madhe.

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar këto detaje pasi familja e të riut që humbi jetën do të emigronte drejt Amerikës por 19 vjecari humbi jetën nga plagët e marra.