Emigranti shqiptar skandalizohet kur shikon të fejuarën me te dashur

Nje emigrant nga Gjermania mendon se e fejuara e tij e tradheton dhe ka shkuar tek dedektivja per ta zbuluar.

Ai mendon se ajo e tradheton dhe kohen e fundit situata eshte shume e nderlikuar. Kur vjen ai nga Gjermania e fejuara e pyes kur do ikesh dhe kjo e ka bere ate qe te dyshoj.

Emigranti ngre dyshime ndaj te fejuares pasi ajo po ben nje jete luksi dhe naten nuk ja hap telefonin.

Por pas 3 dite ivestigime e fejuara kapet me nje djal tjeter dhe emigranti ndihet i befasuar dhe nuk e priste kete gje pasi ai punonte ne Gjermani per nje jete me te mire ndersa ajo ben nje jete tjeter ne Tirane.