E shpallën të vdekur moderatorin. Reagon për herë të parë Ronaldo Sharka

0
202

Nje lajm i rreme eshte perhapur ne Tik Tok ku shkruhet:“Vllai jonë qosh i xhenet”, duke lënë të kuptohet se ka ndërruar jetë.

Moderatori ka bere nje postim diten e sotme ku shprehet “të sëmurë mendorë, njerëz të lig”.

“Të sëmurë mendor, njerëz të lig. Hiqjani telefonin këtyre kalamajve që përdorin TikTok dhe bëjnë shaka të tilla, dhe aq më tepër me një njeri që ende ka të freskëta imazhet e vdekjes së të atit!

Nuk më ka interesuar kurrë asnjë koment apo video tallëse në rrjet kundrejt meje, por kjo është e tepërt! Turp! Brez muti”.