Hum jeten 20 vjecari shqiptar në Itali pas nje aksidenti te rend

0
82

Serisht nje humje jete ne Itali nga emigrantet shqiptar. Kete jave kane humbur jeten 3 emigrant shqiptar dhe diten e djeshme mesohet nje humbje tjeter.

20-vjeçari shqiptar Griseld Topi banues në Noicattaro eshte aksidentuar dhe ka humur jeten nga perplasja e forte me nje kamion.

Makina ka dal nga rruga dhe 20 vjecari ka humbur jeten. Edhe pse ekipi i shpetimit ka shkuar ne vendngjarje dhe ka dhene ndihmen e shpejte 20 vjecari nuk ka arritur te jetoje.

Ndaj keshille per cdo emigrant shqiptar te kene kujdes me shpejetesin dhe te jene me te kujdesshem.