Dashuria e jetës time, Albano fotografohet me bjonden super yll

Aktori i humorit Albano Bogdo ka tërhequr që në fillim vëmendjen e publikut me rolet e tij dhe është kthyer në një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar.

Albano ka qenë shumë i tërhequr dhe rrallëherë ka folur për jetën e tij private në media apo rrjete sociale. Megjithatë, ditën e sotme ai më në fund ka treguar se është shumë i dashuruar dhe ka prezantuar për të gjithë fansat partneren e tij.

“Dashuria e jetës time”, ka shkruar Albano pranë fotos ku shihet përkrahë bjondes bukuroshe. Kujtojmë që më parë Albano ka qenë i fejuar me një vajzë tjetër me të cilën u nda vite më parë.