Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSCifti nga Italia cuditet nga fatura, se sa kushtojne shezlonget ne Sarande

Cifti nga Italia cuditet nga fatura, se sa kushtojne shezlonget ne Sarande

Nje cift nga Italia ka ardhur ne Sarand per te kaluar pushimet por eshte shume i kenaqur nga qyteti nga plazhi dhe nga qetesia.

Por ajo qe i ka bere pershtypje eshte fatura e shezlongut qe ka kushtuar 10 mij leke.

Ne fature shkruhet 3 shezlong nga 10 mije leke. Kjo fature i ka cuditur italianet por jane shume te kenaqur qe kane ardhur te vizitojne Shqiperine pasi plazhi dhe njerezit jane shume te mire.

Jemi te befasuar nga mikpritja transmeton shiko.news

@silvanazaraj #vacanza #albania #saranda #ksamilalbania #costapoco #ombrellone ♬ suono originale – Silvana Zaraj

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe