Sunday, September 24, 2023
HomeHISTORIGruaja i kerkon divorcin pasi burri i saj u semure dhe nuk...

Gruaja i kerkon divorcin pasi burri i saj u semure dhe nuk po e duronte dot me

Një grua ka treguar arsyen pse u divorcua nga burri i saj që po vdiste, duke thënë se beteja e tij pesëvjeçare me kancerin ndikoi në martesën e tyre ndërsa ai bej me keq dita dites.

40 vjeçarja u martua me burrin e saj të ndjerë kur ishte 22 vjeç dhe ëndërronte të krijonte një familje me të.

Por ëndrrat u shembën kur burri i saj, atëherë 37 vjeç, u diagnostikua me kancer në testikuj.

40 vjecarja po kalonte dite te veshtira me te dhe mendoi te divorconte pasi ditet e saj ishin te erreta dhe plot stres pasi ne shtepi mbizoteronte dhimbja dhe un duhet te kujdesesha gjithe kohes ndaj tij transmeton shiko.news

Semundja e tij vetem po perkeqesohej dhe pas pese vitesh qendrim me te u largova nga ai. Duhet te shpetoja veten time nga kjo lidhje dhe te kujdesesha per veten time.

Bashkeshorti u habit kur e mori vesh kur gruaja i kerkoi divorcin. Shoqeria u largua nga mua dhe familja e burrit me nisem mesahzhe fyese por nuk kisha cfare te beja u shpreh 40 vjecarja ku te gjithe me gjykonin vendimin qe mora per divorc transmeton shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe