Bora Zemani ka ditëlindjen, por ju do habiteni se sa vjec mbush sot moderatorja

Ajo është një ndër moderatorët më të dashura për publikutn shqiptar dhe është tepër aktive në rrjete sociale duke ndarë me ndjekësit e saj momente të ndryshme të përditshmërisë së saj, ndërsa sot ka kujtuar për fansat se feston ditën e saj të lindjes.

Moderatorja publikoi një foto të sajën ku shfaqej pa grim dhe e veshur me rroba sportive, teksa ka “sfiduar” ndjekësit të gjejnë moshën e saj.

“Kush e ka ditelindjen sot??? He e gjeni dot? ‍” – shkruan Bora krahas postimit.

Moderatorja ka lindur më 9 janar të vitit 1992, ndërsa sot ka mbushur 28-vjeç.

Megjithëse është ende shumë e re, ajo nuk i tregon aspak 28 vitet e jetës, duke u dukur ende sikur është në fillim të të 20-ave të saj.