‘Boll na e nxive jetën’ Luana Vjollca i kthehet keq Getoarit

Reperi dhe themeluesi i Babastars Getoar Selimi ndodhet prej disa ditësh me bashkëshorten e tij Marina Vjollcën në Barbados. Çifti ia ka bërë zili të gjithëve me fotot nga pushimet e madje edhe Luana Vjollcës.

“O po boll o boll se na e nxive jetën”, i shkruan Luana Getoarit në foton e tij të fundit ku shfaqet duke shijuar një arrë kokosi.

“Ahahah kish vene knej akoma”, i përgjigjet Getoari.

Ndërkohë Luana ishte me pushime gjithashtu pasi vetëm tre ditë më parë publikoi foto nga Maldivet, por mesa duket ato pushime nuk kanë qenë të mjaftueshme për këngëtaren.