Bledi Mane cudit te gjithe per Luizin.Të grushtonte pa ndalesë!

Pas daljes nga BBV, Bledi ka folur sot në lidhje me Luizin. Ai u shpreh se e shikon si finalist Luizin. Sipas tij, këngëtari ka një veti, të vendosë njerëzit me shpatulla pas murit dhe t’i grushtojë pa ndalesë.

“Luizi kishte një veti që të vinte me shpatulla mbas murit dhe të grushtonte pa ndalesë edhe nëse arbitri i frynte bilbilit. Unë kam qenë një nga njerëzit që nuk kërkoja që të ndërhyja në këto debate sepse gjatë kohës që Luizi bullizonte dhe vajzat, si rasti i Teas, u lemerisa kur i përmendi format, gjoksin, vithet dhe asnjëra nga femrat aty nuk reagoi.”, tha gazetari.

Ju kujtojmë se Bledi doli nga shtëpia e Big Brother Vip që mos të dilte Kiara. Ai tha se po ia bënte këtë dhuratë Kiarës, në mënyrë që situatë brenda shtëpisë të ishte me e qetë, pasi nëse ajo ikte Luizi do të tjetërsohej dhe do të shkaktonte më shumë përplasje./K.C/dritare.net