Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSBashkia Kukës merr vendimin ndaj Safet Gjicit

Bashkia Kukës merr vendimin ndaj Safet Gjicit

Pas ngjarjes se turpshme qe ndodhi ne bashkin e Kukesit diten e sotme ka marr nje vendim duke fshire te gjitha fotot dhe punet qe ai kishte poshtuar ne faqen e tyre ne FB

Diten e djeshme kryebashkiaku i Kukesit njoftoi dorëheqjen e tij dhe tashme bashkia eshte pa kryetar.

Këshilli i Ministrave vendosi shkarkimin e menjëhershëm të kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjici, pas publikimit të videos ku ai kryente marrëdhënie seksuale në zyrën e bashkisë.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe