‘Atë që bën e dashura ime, s’e bën dot asnjë femër’, rrëfimi i Olsi Bylykut

Prej disa muajsh është zbuluar se Olsi Bylyku po jeton një histori të bukur dashurie me një vajzë jo të famshme për publikun.

Ajo quhet Egli dhe çifti u fotografuan për herë të parë bashkë gjatë prej premierës së filmit “2 gisht mjaltë”.

I ftuar së fundmi në emisionin “Treshat”, Olsi u pyet për çmendurinë më të madhe që ka bërë një femër për të.

“Ajo që unë kam bën gjithmonë gjëra që unë nuk besoj se i bën dot një femër tjetër për mua”, u përgjigj Olsi.

E pyetur se çfarë ka bërë Egli për të, aktori tha se e dashura e tij kujdeset për gjërat më të vogla për të e madje deri tek puna e tij.