Andrra flet për marrëdhënien që ka me vjehrrën e saj: Ja çfarë i bën per te

Andrra dhe Sinani janë prej vitesh një nga çiftet më të dashur për publikun dhe për të cilët publiku vazhdon të ketë shumë kuriozitet për jetën e tyre private.

Në një intervistë të realizuar nga fansat, Andrra është pyetur së fundmi për marrëdhënien me mamanë e Sinanit. Bukuroshja ka treguar se ka një marrëdhënie aq të mirë me vjehrrën sa edhe argëtohet me të.

“A ke bërë ndonjëherë pushime bashkë me vjehrrën?” e pyet një fans dhe Andrra i përgjigjet: “Po ja çfarë i bëj vjehrrës” duke treguar një foto ku mamaja e Sinanit shfaqet duke u argëtuar.