A gjeni dot kush është kjo vajzë e vogël? Ajo sot është një nga këngëtaret më të dashura në vend

Vitet kalojnë shpejt dhe njerezit piqen e ndryshojne nga ana fizike. Kengetarja ne fjale eshte nje nga femrat me te dashura e te bukura te showbizit.

Por pas lidhjes qe pati me Mozik ajo u be edhe me famshme.

Loredanen tashme do ta shohim me nje projekt te ri muzikor per tregun global.

Dhe ne shpresojm qe te kete sa me shume sukses.