A e dini sa vjeç është Arbana Osmani dhe sa vite është më e madhe se i dashuri i saj.

Prezantuesja e njohur e televizionit, Arbana Osmani ka perthithur shume ndjekes ne profilin e saj ne intagram pasi eshte nje nga me te dashurat per publikun.

Disa dite me pare moderatorja kishte ditelindjen dhe kuriozet kane vene re se viti i saj i lindjes eshte 1983 dhe po ne date 7 Maj ka edhe i dashuri i saj ditelindjen.

Mirepo Eduarti ka lindur 4 vite me pas pra Arbana eshte 4 vjet me e madhe se ai, edhe pse per ciftn kjo diference s`ka aspak rendesi.

Arbana gjithnje ka qene shume e thjeshte edhe ne onstagram dhe ndjekesit e saj gjthmone i ka gezuar me foto te bukura.