74 vjecarja tregon sekretin e rinise se saj.

74 vjecarja Colleen Heidemann cuditi te gjithe fansat e saj ne rrjetet sociale me format e saj dhe me kujdesin qe ajo ka per trupin e saj.

Edhe pse eshte ne moshen 74 vjecare ajo nuk ndahet nga kujdesi ne te ushqyerin dhe kujdesin per te mbajtur ne forme trupin e saj.

Ajo do te thyej te gjitha rregullat e modelingut pasi do te jete nje modele edhe pse eshte ne moshen 74 vjecare.

Edhe pse mosha ime eshte e madhe une dua te jeme e bukur dhe te kujdesem per veten time. Ndaj i bej thirrje cdo gruaje qe te jete e kujdesshme per trupin e saj dhe te shpenzoj kohe ndaj kujdesit duke u ushtruar ne palester apo duke ecur sa me shume ne natyre apo duke kryer aktivitet fizik. Gjithashtu duhet te kete kujdes tek ushqimi duke konsumuar sa me shume perime dhe te qendroni larg ushqimeve te skuqura dhe mishit.

Cdo dite marre komplimenta nga njerez te ndryshem qe me ndjekin ne rrjetet sociale. Ndaj duhet te jem nje femer motivuese u shpreh 74 vjecarja. Shiko.news