54 vjecarja bie nga kati i 3 i pallatit mbrëjen e sotme

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit ku mësohet se një grua ka rënë nga kati i tretë i pallatit.

Ajo është dërguar me urgjencë në spital.

Ajo është në moshën 54 vjecare dhe ngjarja ka ndodhur në lagjen 8 shkurti rreth ores 8 të mbrëmjes.

54 vjecarja është nën kujdesin e mjekeve dhe gjendja e saj është e rëndë.

Policia ka shkuar në vend ngjarje të zbardh arsyet e rënies së 54 vjecares.