“E pabesueshme ajo qe po ndodh..” Alketa nuk mban dot lotët, diçka e madhe sapo i ka ndodhur asaj

Aleketa Vejsiu do të jetë pjesë e prezantuesve të festivalit të Sanremos bashkë me disa personazhe të tjerë te njohur të publikut italian dhe ky eshte nje lajme shume i madhe per te.

Pas Elsa Liles dhe Ermal Meta tani rradhene e ka Alekta per tu ngjitur ne San Rremo.Kjo eshte nje nga ditet me te bukura te jetes se saj.

Nje enderr e bukur dhe do te sjell lumturi per te.

Ja cfare shkruan ajo ne profilin e saj ne Instagram.

Po qaj me Lot Gezimi! Eshte dita me e lumtur e karierres time!
Faleminderit Shqiperia. Grazie Italia.
Che onore. Non ci posso credere