42 vjecari bie nga kati i 19 i pallatit por ndodh mrekullia. Video

Si thotë populli “Jetë gjati nuk bëhet jetë shkurtër”. Një ngjarje ka ndodhur në Rusi ku një 42 vjecar bie nga kati 19 i pallatit dhe ndodh mrekullia.

Pasi ai ka rënë nga dritarja e katit të 19 fati i tij ka qenë se poshtë ka pasur një makinë dhe ka rënë siper saj.

Ai ka pasuar dëmtime por fatmirësishtë ka ndodhur mrekullia që është ende gjallë. Pas ngjarjes ai është dërguar me urgjenc në spital ku gjendja e tij është stabilizuar.

Mrekullia ka qenë airbegët e makines që e kanë shpetuar atë.

Shiko videon me poshte