43 vjecari merr shtëpi me qera në Sarand. Shikoni se cfarë i bën shtepisë. Video

0
2269

Shqiperia është vendi i cudirave. Një ngjarje e cuditshme ka ndodhur ne Sarandë ku mesohet se një person ka marrë një shtëpi me qera por cudia është se e ka pershtatur për lojra fati. E ka kthyer në një shtëpi ku luhet bixhoz

Vetëm në shqipëri mund të ndodhi dicka e tillë.

Policia ka shkuar në shtëpin që mori me qera 43 vjecari dhe ka arrestuar atë bashke me disa persona.

Ata janë kapur në flagrancë duke luajtur poker me cipsa.