Sunday, September 24, 2023
HomeNEWS36 vjecari shqiptar humb jeten ne itali pasi po kthehej nga puna

36 vjecari shqiptar humb jeten ne itali pasi po kthehej nga puna

ITALI- Nje lajm i keq vjen nga Italia ku mesohet se ka humbur jeten 36 vjecar Armando Kola.

I riu ishte duke u kthyer nga puna dhe eshte aksidentuar me motor.

Ngjarja ndodhi në Provaglio d’Iseo, Breshia, Kola perpasja ka qene e rende dhe i riu nuk ka arritur ti mbijetoje plageve.

Edhe pse mjeket kane arritur shpejte ne vendngjarje 36 vjecari nuk ka arritur te jetoj.

Armando Kola ishte me origjine nga Shkodra dhe jetonte dhe punonte ne Itali. Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe