21 vjecari aksidenton nenen dhe dy femijeve e saj 6 dhe 17 vjec

SHBA-Nje ngjarje e rende ka ndodhur në veri të Nju Jorkut ku mesohet se një i ri ka përplasur për vdekje me makinë motrën e tij, së bashku me fëmijët e saj.

Nena 24 vjeç, vajza e saj 6-vjeçare dhe fëmija tjetër 17-vjeçar mbetën të vrarë.

Sipas mediave, makina “Ford Focus” me të cilin po udhëtonin u përplas kokë më kokë me automjetin e drejtuar nga Evan Klink, 21 vjeç.

Edhe pse ata u derguan ne spital nuk arriten qe te mbijetonin. Ne vend ngjarje ka shkuar policia dhe nje grup hetimi per te zbardhur ngjarjen.