11 vjecarja rrëzohet në banjo dhe humb jetën

11-vjeçarja, humb jetën pasi i ra të fikët dhe goditi kokën, ne banjo. Ajo filloi të vjella dhe nuk reagonte.

Edhe pse u dergua me urgjence ne spital ajo nuk arriti te jetoje.

Nëna e saj e pikëlluar tha se ajo ishte nje vajze kaq e dashur po per kaq vite jete ajo na dhuroi shume lumturi.

Jemi shume te shokuar nga kjo ngjarje.

Pas ngjarjes policia ka shkuar ne vendngjarje per te hetuar se si ndodhi ngjarja dhe mesohet se humbja e jetes ka ndodhur nga goditja e kokes ne pjese te forte.