Thursday, September 28, 2023
HomeIDESi te largoni milingonat nga kuzhina juaj vetem me nje perberes

Si te largoni milingonat nga kuzhina juaj vetem me nje perberes

Ekziston një zgjidhje e thjeshtë për të larguar milingonat nga shtëpia juaj, të cilën mund ta përdorni qe sot: shkopinjtë e kanellës.

Ekspertja e higjenes tregon se perdorimi i kanelles mund te largoje milingonat nga kuzhina juaj njehere e pergjithmone.

Ekspertja tregon se:“Studimet e mia më mësuan këtë truk të thjeshtë, vendosni kanellë rreth vrimave në muret tuaja ku kalojne milingonat dhe ato nuk do te kalojne me aty”.

Ky eshte nje truk i thjeshte qe do te funksionon dhe ju sdo te keni me milingona ne kuzhinen tuaj apo dhe shtepin tuaj.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe