Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSGruaja martohet ne spital por humb jeten pas 18 orë më vonë

Gruaja martohet ne spital por humb jeten pas 18 orë më vonë

Kur njerëzit lexojnë për histori dashurie, shumica shpresojnë dhe luten që të ketë një fund të lumtur por jeta eshte nje sfide dhe asnjehere nuk eshte si ne filma

Nje vajze eshte diagnostikuar me kancer gjiri, dhe ishte ne stadin e fundit dhe mjeket i dhane pak dite jete.

Pasi cifti e pa qe nuk kishte shume kohe per te qendruar bashke ata menduan qe te benin nje martese dhe pse i kishin mbetur dhe pak dit nga jeta.

Ata bënë një dasmë të improvizuar në spitalin ku ajo u shtrua dhe fatkeqësisht ndërroi jetë vetëm pak orë më vonë.

Bashkeshorti u shpres se kjo ishte nje nga diten me te bukura por dhe me te trishtuar. Nuk e mendoja qe jeta jone do te perfundonte keshtu.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe