Monthly Archives: November, 2022

Flet motra e gruas qe humbi jeten: Burri e mbajti te mbyllur per 6 muaj ne shtepi

Të tjera detaje kanë dalë nga ngjarja e rëndë që ndodhi ne Kosovën, ku një burrë vrau gruan e tij 35-vjeçare shtatzënë në Prishtinë. Gruaja...

Fjalët e fundit të 35-vjeçares shtatzënë që u ekzekutua nga burri: Pasha këtë fëmijë që

Sot rreth orës 18:00 para Klinikës së Gjinekologjisë ka ndodhur humbje jete. Dyshohet se ish-burri ka v.ra.rë gruan e tij shtatzënë. Ngjarja e saj ndodhi...

Gruaja shkon te lind. Burri i merr jeten diten e sotme para maternitetit

Kanë dalë fotot e autorit dhe viktimës të ngjarjes te dites se sotme në Kosovë. Fotoja që shihni më poshtë është Sokol Halili, 31-vjeçari...

Kengetarja e njohur blen pallat ne Sarand por e gjen belaja me pronarin

Ajo tregoi në emisionin investigativ se ka blerë një apartament para 7-8 vitesh dhe nuk po e gëzon atë, pasi sipas saj ndërtuesi është...

Moti ben ndryshimin drastik. Ja si do te jete moti ne muajin Dhjetor

Dhjetori nis si një vijimësi e vjeshtës, me mot të ngrohtë dhe reshje të pakta. Problem do të jetë lagështira e lartë. Masa e ftohtë...

Ishte duke punuar rrezohet nga kati i dyte humb jeten 68 vjecarja diten e sotme

Një 68-vjeçare ka ndërruar jetë, pasi dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga kati i dytë i banesës së saj. Ngjarja ka ndodhur rreth orës ...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija e shkrimtarit Mitrush Kuteli, Atalanta Pasko. Lajmin e kanë bërë me dije në rrjetet sociale miqtë...

Këngëtari 37 vjecar humb jeten disa ore pasi mbaroj dasmen e tij

Ka ndërruar jetë këngëtari i muzikës country, Jake Flint. Ai ishte 37. Ai ishte një artist i ri dhe shume i talentuar. Këngëtari vdiq në...

Përkeqësohet moti ditën e sotme, reshje shiu dhe dëborë

Ditën e nesërme pritet një përkeqësim i kushteve meteorologjike për vendin tonë. Moti parashikohet i vranët në të gjithë territorin shoqëruar me reshje shiu të...

Vetëm në pak kohe i hoqi të gjitha njollat e saj të errëta në fytyrë. Ja si mund ta përgatisni edhe vetë pa...

Pjesa më e mirë e këtij trajtimi është se ajo është 100% e natyrshme, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës dhe 100%...

Most Read