Këngëtari 37 vjecar humb jeten disa ore pasi mbaroj dasmen e tij

Ka ndërruar jetë këngëtari i muzikës country, Jake Flint. Ai ishte 37.

Ai ishte një artist i ri dhe shume i talentuar.

Këngëtari vdiq në gjumë disa orë pas dasmës së tij të shtunën.


Gruaja e tij u shpreh se “Duhet të largoj fotot e dasmës, por në vend të kësaj më duhet të zgjedh rrobat për të varrosur burrin tim”, shtoi ajo. “Zemra ime është e humbur dhe kam shumë nevojë per te.

Ne kaluam kohe shume te bukura bashke por dhe dasma ishte nje magji por kjo qe ndodhi me tronditi shume.

Video nga dasma e tyre

https://shiko.news/