Vetëm në pak kohe i hoqi të gjitha njollat e saj të errëta në fytyrë. Ja si mund ta përgatisni edhe vetë pa shpenzuar para

Pjesa më e mirë e këtij trajtimi është se ajo është 100% e natyrshme, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës dhe 100% efektive

Për ta përgatitur këtë do t’ju duhet

Xhel Aloe Vera
Vitamina E capsules, 400 mg
Vaj ulliri

Përgatitja:

Në një tas përzieni 1 lugë xhel aloe vera
Shtoni vajin e 2 kapsulave të vitaminës E
Më pas shtoni 1 lugë çaji me vaj ulliri
Përzierje të gjithë masën mirë
Aplikoni këtë pastë në zonën e prekur dhe lini atë për 30 minuta
Bëni këtë trajtim dhe në vetëm 3 deri në 4 ditë ju mund të shihni ndryshimin në lëkurën tuaj.

Në këtë trajtim vitamina E është gjëja më e rëndësishme, Vitamina E është një antioksidant që neutralizon radikalët e lirë, duke siguruar një nivel mbrojtjeje kundër ndikimeve negative të jashtme si rrezet e dëmshme të diellit. Radikalet e lira dëmtojnë kolagjenin dhe shkaktojnë thatësi të lëkurës, linja të imta dhe rrudha

gatuajshendetshem.com
përktheu j.memeli/