Xhensila ben postimin e fundit ne rrjetet sociale e quan “genjeshtar”. Cpo ndodh me martesen me Besin?

Postimi i fundit të Xhensilës tregon shumë për ndarjen nga Besi… 21 minuta më parëDitët e fundit martesa e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt ka qenë në qendër të vëmendjes së mesdiave rozë dhe fansave të artistëve, por për arsyet e fabuara.Kështu, burime nga disa media kanë konfirmuar se marrëdhënia e tyre është në krizë, madje edhe që çifti është ndarë e nuk jetojnë më në të njejtën shtëpi.


Por në postimin e fundit në Instagram të disa momenteve më parë Xhensila Myrtezaj ka shkruar: “THE BIGGEST LIAR IN THE WORLD IS “ THEY SAY”. “Gënjeshtari më i madh në botë është “Ata thonë”, si për shembull: “Ata thonë që Besi dhe Xhensila janë ndarë”.